Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fog fájni? Úgy félek!

Nagyon fog fájni? Úgy félek!

Figyelt kérdés
Annyira izgulok,holnap megyek fogorvoshoz és 2 fogamat fogja kihúzni most 2 fogat pedig kb 1-2 hónap múlva.Már van állandó fogszabályozóm.Azt mondta,hogy így még annyira se fog fájni mint amennyire másnak szokott,mert ugye már meglazultak a gyökerei...de valahogy nem tudott megnyugtatni,félek,hogy fájni fog! Meg azt mondta,hogy nem lesz olyan kellemetlen utána a lyuk,meg,hogy belemegy a kajamaradék,mert,hogy rögtön húzni fog a fogszabin és a 2 szemfogam pár nap után oda fog csusszanni.Az utána lévő fájdalom valahogy nem is érdekel,csak a pillanatnyi, amikor kitépi majd =( Mondjatok valamit légyszi! Fájni fog?Vagy nem?Volt már valaki ilyen helyzetbe? Olyan ideges vagyok=S
2010. júl. 2. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nemfog fájni. Teljesen el lesz érzéstelenítve.Utána, pár órával fájhat, de kibírható. Nyugi!
2010. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én tegnap estem át a foghúzáson nem fájt hiszen nagyon elzsibbat a szám,de nem volt egy kellemes érzés ma padig rakták fel az állandó fogszabit.nyugi nem kell félni!!!!!!
2010. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer kellett egy fogat kihúzni, de az be volt gyulladva és nem lehetett rendesen elérzésteleníteni. A Te fogad nem gyulladt, úgyhogy semmit sem fogsz érezni. Kicsit fura hangja van, ahogy recseg-ropog, de az is csak egy pillanatig tart. Utána meg vérzik egy kicsit, de azt már ott helyben a fogorvos csillapítja. Amikor elmúlik az érzéstelenítés, akkor érzékeny lehet. A kamillateát ajánlották, én azzal öblögettem utána 1-2 napig. Nekem inkább az volt az idétlen érzés, hogy nincs ott semmi, és napokig állandóan a helyét simogattam a nyelvemmel. Mivel egy hátsó fog volt, elég idétlenül néztem ki... :D

Egyszóval: ne parázz, maradj nyugodt! Így az orvos munkáját is segíted és egykettőre túl leszel rajta!

2010. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a fogorvosnál arra szoktam gondolni, hogy ennél rosszabb nem lehet. Olyankor hangosan felnevetek, és a doki nem tudja, hogy mi bajom van.
2010. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%
nekem is mindenki azt mondta,hogy nem fog fájni, érzéstelenítés meg ilyenek... az injekció nagyon fájt, és éreztem, miközben húzta a fogamat. és sajnos sikerült beletörnie a gyökerét, amit csak szájsebészeten tudtak kiszedni, hát azt nem sok mindenkinek ajánlom... szét kellett vágni az ínyt.
2010. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ugyanmar egy foghuzas semmi, egy szunyogcsipes idegesitobb es zavarobb...


nekem alkpacsomat is tortek, mutottek szajsebeszeten, tehat hidd el tapasztalatbol beszelek. par oran belul mar nem is erzed es ehetsz-ihatsz. szoval nyugi(:

2010. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,kicsit kezdek megnyugodni,hogy nem elsz olyan vészes.Engem is műtöttek már többször,ébren is,de egy foghúzástól meg be vagyok tojva=)Azért várok még válazsokt=D
2010. júl. 2. 16:18
 8/12 anonim ***** válasza:
ne felj nem fog fajni add szurit es kihuzza. en nem ereztem semmit mikor a doki kihuzta a fogaimat. 10db fog. persze nem egyszerre. de lehet h fogorvos valogatja. . . .
2010. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj! Nekem áprilisban kellett kihúzni az egyik bölcsességfogamat. A szuri után semmit nem éreztem az egészből (csak azt, hogy ott kotorászik) és már kint is volt. Aznap még fájt a helye, de másnap már jó volt.
2010. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na, túlélted? ;)
2010. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!