Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bölcsesség fog kígúzás-műtét...

A bölcsesség fog kígúzás-műtét fáj?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy utána igen, de közben is?

És mennyire? Meddig nem mozoghatok utána?

Mennyire fáj utána?



2019. márc. 11. 15:18
 1/5 A kérdező kommentje:
A nem mozofhatok-ot úgy értettem, hogy meddig nem sportolhatok
2019. márc. 11. 15:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha gyulladt, akkor fáj. Hogy mennyire az attól függ, hogy hol van és mekkora a gyulladás. Ha nem gyulladt akkor nem fáj. Nehezet emelni minimum egy hónapig nem szabad. Mozogni fokozatosan el lehet kezdeni, ha már jól érzed magad.
2019. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem mind a 4-et kiműtötték egyszerre, mert nem bírtak kinőni, vízszintesen álltak és nyomták befelé a többi fogam.

Altatásban csinálták, 1 hétig nem nagyon tudtam enni.

De így utólag megérte, nincs több gondom velük.

:)

2019. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ki bírták úgy húzni, hogy nem fájt. Megváltás volt megszabadulni tőle.
2019. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen íny alatti volt, bár az a jobbik eset, azt teljesen be is varrják, nincs luk utána. Esküszöm ez volt a legjobb húzásom. Nekem fogszabim van húztak kettőt, meg előtte a bölcsességet kellett kiműtetnem, szerencsére csak egy volt. Maga a műtét nem fáj. Viszont húztak egy olyan fogamat ami be volt gyulladva és én nem tudom egyesek hova járnak fogorvoshoz, de nekem addig adta az injekciót amíg éreztem hogy fáj. Utána fájdogál, de gyógyszerrel 3 nap és el is felejted. Bölcsesség annyira hátul van, észre sem fogod venni. "Legjobb" helyen van, konkrétan az ínyed/arcod szinte rálóg, kaja is alig megy bele.
2019. márc. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!