Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiműtötték egy fogamat (nem...

Kiműtötték egy fogamat (nem bölcsesség), mikor forr össze?

Figyelt kérdés
Tegnap kiműtötték a jobb alsó 5-ös fogam, ami bent volt az állkapcsomba és hátráltatta a fogszabályzást. 3 öltéssel lett összevarrva, azóta nem fájt igazán, csak érzem azért egy kicsit. Kábé mennyi idő alatt forr össze a helye? Futni elmehetek már holnap?

2017. szept. 7. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Futni mehetsz holnap. kb. 4-6 hét, amire teljesen összegyógyul a seb.
2017. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szájsebek viszonylag gyorsan gyógyulnak, de a sportot az én szájsebészem egy hétig nem javasolta.
2017. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy hétig ne futkoss, a varratszedésre általában már lenn szépen összeforrt a seb, de teljesen csak 3-4-5 hét.
2017. szept. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kell varratszedésre menni, felszívódó varratot kaptam vagy mi. Amúgy elmentem reggel futni, és semmi nem volt, a fogaim jobban fájnak mert állítottak a fogszabimon XD A rossz az, hogy állandóan húzódik a varrat ha megmozdítom a számat, néha még akkor is ha nyelek. Kicsit kellemetlen, mert már tegnap óta nem tudok enni, és inni is alig
2017. szept. 8. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!