Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lenne sok 30-40 év feletti...

Mi lenne sok 30-40 év feletti emberrel, ha a technika a fogászatban nem tartana ott, ahol manapság?

Figyelt kérdés
A plasztikai sebészetről már ne is beszéljünk.

2019. márc. 15. 19:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem provokálásnak írtam ki a kérdést. Tényleg ez foglalkoztat.
2019. márc. 15. 21:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogászati szempontból: ha egyáltalán nem lenne fogászati ellátást, szerintem lennének, akik meghalnak bizonyos gyulladások miatt. Sokkal több lenne a lyukas fog is, mert nincs elektromos fogkefe, fogselyem, csoda fogkrém és társai (ha a mai étrendi szokások ugyanezek lennének). Sokkal több fogat elveszítene ma egy 40 feletti ember, mint ma: lásd pl. gyokerkezelésekkel még menthető a fog váza. Nem beszélve arról, hogy ha nincs szakszerű fogászati ellátás, akkor a húzások miatt is felléphet komplikáció.


Plasztikai sebészet: nem tudom. Noha feltörekvő szépségipari ág, nem hiszem, hogy az átlag magyar lakosságot ez annyira nagyban érintené.

2019. márc. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne... foghíjasan élnének az emberek.
2019. márc. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!