Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik már fogászati HÍD és...

Létezik már fogászati HÍD és KORONA fém felhasználása nélkül is?

Figyelt kérdés
...Ha igen,akkor az egészségesebb, mint a hagyomásnyos?

#fogászati-korona-fém-nélkül
2019. márc. 16. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen létezik.

Én vagyok aki ezt a sok hülyeséget leírtam Peek témában,amit külföldi orvosok csinálnak-Bécs-Loire völgy távolságban...

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__9..


Tisztán cirkon üvegcsapos fogfelépítésen vagy PEEK Bredent alapanyagon a váz és ilyen BioHpp műanyag korona is van nálunk.Beírod többféleképen a varázsszavakat és kidob pár magyar rendelőt.Csak sok pénz.Erre gyűjtök ha kell 10évig is.

2019. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fém az tök egészséges,ha ebben a pillanatban is ráteszem a nyelvem mindegyik fém kerámia pótlásom bizsereg csak megszoktam.Mindegyik alágócosodott.Soha többé semmilyen fémet.Minden vele szemben lévő fogam tönkrement.Ráadásul digitális röntgenen közölte egy frissen végzett dokinő ebben nem is lát semmilyen gyökértömést.Volt a számban ideiglenesen tömőanyagból fogszerű felépítésem,annyira jó érzés volt.
2019. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először azt hittem, hogy esztétikai okok miatt kérdezed. Az egészséget viszont nem befolyásolja a fémváz. Nem kevered az amalgámtöméssel? (Ami amúgy szintén nem befolyásolja az egészséget, csak sok a tévhit vele kapcsolatban.)
2019. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Létezik, nekem cirkon van
2019. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!