Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogmosás után kell fogselymet...

Fogmosás után kell fogselymet használni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindenki használja, de én mindig szoktam és fogmosás után. Ami ott maradt a fogak közt ki szedi, aztán meg száj öblítovel szoktam oblogetni és kész. Napi 2x szoktam
2019. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jó szorgos vagy.

Nekem gyanús volt, hogy a fogselymezéskor fogmosás után nyulkálok a számba. (Nincs itthon erre rendszeresített gumikesztyűm.)

2019. márc. 19. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Én előtte szoktam, amúgy minden evés után fogselymezek mert idegesít ha a fogaim között van étel.
2019. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Nem szeretem érezni ahogy a fogamon van a lepedék.. sőt képes fájni a fogam ha véletlen később Mosom meg

2019. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy utána, vagy előtte az mindegy.


De érted... A fogak közé nem megy be a fogkefe, márpedig a lepedéket onnan is ki kéne szedni, nem? Én fogköztisztító kefét szoktam, de a fogselyem is jó amúgy (csak nehezebb használni szerinetm).

2019. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim azt mutatják sokan azt se tudják mi az a fogselyem. Hát szomorú. Mindenesetre a fogmosáshoz hozzá tartozik a selyem is, a szájvíz és a nyelvtisztítás is!
2019. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha szeeretnél.n Baj nem lesz belőle
2019. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hovawartos András válasza:

Hozzáértők szerint a helyes sorrend a következő:

1. Fogmosás,

2. Fogselyem,

3. Szájöblítő.

2019. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!