Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 hete van fogszabályzóm, és...

2 hete van fogszabályzóm, és már 2 brackettem meglazult. Ilyen könnyen enged a ragasztó?

Figyelt kérdés

Az első a szemfogamon; éppen magyaráztam és szép nagy karmozdulatokkal hangsúlyoztam a mondanivalómat, amikor véletlenül "szájba vertem" magam, nagyon gyengén, de meglazult tőle a brackett. Másnap visszaragasztotta a fogorvos.

A másik a szemfogamon; pogácsát ettem, rágás közben éreztem, hogy valami történt, megnéztem, és ez a brackett is meglazult... (Ez most történt). Most megint vissza kell mennem a fogorvoshoz, de félek ki fog akadni, mert konkrétan 5 napja voltam nála...


Másnak is ennyire könnyen elenged a ragasztó? Ez normális?

Már félek enni, meg sportolni, mert nem tudom egyszerűen mitől fog legközelebb leesni...:(



2019. márc. 24. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pattogatott kukoricát ettem vele amit tilos ugye, és semmi baja. Harapni nem harapok, amúgy is fájnak, meg amúgy sem kell tépni a bracketteket. Szerintem nem normális, hogy ilyen könnyen lejön, de biztos orvos meg ragasztó függő. Egyébként mennyibe került a fogszabályzód?
2019. márc. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
85 ezer volt :/
2019. márc. 25. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja hát akkor nincs több kérdésem. A normális fogszabi ott kezdődik, hogy 120ezer/fogsor. Szerintem valami gagyi anyaggal dolgozhat. Mit mondott végül, visszamentél hozzá?
2019. márc. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdező még 18 év alatti és tb támogatott. Így nem jár gagyibb anyag, mint támogatás nélkül, csak olcsóbb...

Azért azt nem nevezném rendeltetésszerű használatnak, hogy szájba vered magad. Rágni is óvatosan kell, harapni egyáltalán nem. Nekem a másfél év alatt talán 3-szor kellett brackettet visszaragasztani.

2019. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!