Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Előtte vagy utánna fizessek?

Előtte vagy utánna fizessek?

Figyelt kérdés

Egy hét múlva lesz egy kisebb műtétem a szájsebészeten. Persze ingyenes az ellátás...de szeretnék fizetni az orvosnak aki majd kezel..hogy jobban oda figyeljen stb.

Előtte vagy utánna érdemes? Úgy gondolom előtte kéne.



2019. márc. 25. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Felesleges dolog fizetni. A doki ha olyan, akkor is lelkiismeretes, ha "csak" a fizetéset kapja meg. Ha meg nem olyan, akkor fizethetsz akármennyit, akkor sem fog körbeugrálni 2x. Szóval én nem fizetnék. De ha már fizetsz, - mert ez volt a kérdés, akkor utólag. Előre nem azoktak hálásak lenni a betegek. :) akkor meg utólag mar mindegy is!
2019. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fog jobban odafigyelni rád, mert a zsebébe tömködsz pénzt, inkább csak megalázod. Ha fiatal a doki, nem is fogja elfogadni, mert a fiatal orvosok nem szeretik ezt a paraszolvenciás dolgot. Ha elégedett vagy az ellátással és mindenképp adni szeretnél vmit, akkor a korának, nemének megfelelő apróság (bor, csoki) bőven elegendő.
2019. márc. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem tennék ilyet. Az előttem lévők pontosan leírták miért. Én is parázok azon hogy nem figyelnek rám, így inkább fizetek a magánorvosnak.
2019. márc. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig utána kell hálásnak lenni,ha ugy gondolod megérdemli a doki .Ezt így mondta a házi orvosom nekem .
2019. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!