Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rosszul állnak a fogaim,...

Rosszul állnak a fogaim, mennyibe kerülhet a kezelése?

Figyelt kérdés

Sziasztok a fogaim eléggé rosszul állnak, a középső két fogam (kapafogaim :D) lejjebb kezdődik mint a többi, ez borzasztóan néz ki, utálom magam a fogsorom miatt, az lenne a kérdésem, hogy valami olcsóbb fogszabályozó van-e még számomra pl: éjszakai fogszabályzó vagy hasonló, 20 éves vagyok.

Köszönöm a válaszokat előre is


2019. márc. 28. 05:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
500-900k
2019. márc. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Piacgazdaságunk van,nem lehet tudni,te kit keresel meg. Szerintem az esztétikai fogászati kezeléseket nézd meg.Ha interneten tájékozódsz,mindenképpen kérdezz rá,a közzétett árlista megegyezik a fogorvosi rendelő áraival? Nagyon sokszor tapasztalom (nemcsak a magán rendelőkben) hogy az interneten megjelent árak lemaradnak a ténylegestől!
2019. márc. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát ha ilyen sokba kerül akkor azt hiszem még kell békélnem azzal a tudattal, hogy sosem lesz szép mosolyom...
2019. márc. 28. 06:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy fogszabályzó alsó felső (csak alsó vagy csak felső nincs, mindegyiket igazítani kell a másikhoz) felrakáskor 200.000,- tól bármeddig, attól függ hová mész. Hallottam olyat is akinek 85 ezer volt, de állandóan leesnek a brackettek és csak a gondja van vele. A havi, másfélhavi kezelések 5000,- tól 10.000,- ig terjed kb. Ha összeszeded a felrakás árát onnantól már sima ügy, mert az a havi X ezer forint már nem annyira fáj. Az enyém 270 ezer volt.
2019. márc. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az élettől ez elég kicseszés egyébként :D, vannak akik tökéletes fogsorral születnek, és vannak akiknek mélyen a zsebükbe kell nyúlni, hogy az legyen
2019. márc. 28. 08:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezzel egyet kell értsek :D Szerencsére nem nyúltam mélyen a zsebembe, hamar összekucorgattam azt a 270et :)
2019. márc. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 400ezerre jött ki a végén.
2019. márc. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És egyébként mennyi idő alatt látszódik látványosan a javulás?
2019. márc. 28. 10:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónap után nagyon látszódott. De olyan is volt hogy 1 hónap alatt hatalmasat húzott egy bizonyos fogamon. Nagyn látszik. Magadtól nem is veszed észre, mások mondják meg én fotózom is folyamatosan :)
2019. márc. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha lesz jól fizető állásom akkor mindenképp csináltatok fogszabályzót, köszönöm a válaszotokat! :)
2019. márc. 28. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!