Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pécsen ismertek valahol egy...

Pécsen ismertek valahol egy jó fogorvost?

Figyelt kérdés

Körzeti fogorvos gyökérkezelte az egyik fogam januárban és ilyen cement (nem tudom pontosan) tömést rakott be ami nagyon nem esztétikus, ráadásul a napokban elkezdett össze töredezni, lepattogtak kis darabok, és félek ez így nagyon nem jó. Pedig nem is rágtam azon az oldalt keményet.


Régebben a tömések normálisak voltak. Fénnyel csinálták és szinte meg sem mondtam volna, hogy tömve van. Rendesen rágó felületet is csináltak rá. TB-re!!

Most meg azt mondták olyan nincs. 😕



2019. márc. 28. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Dr. Tóth Andrást ajánlom a 3T Dentalban. Normális, precíz és természetesen csinál kompozit tömést (esztétikus).

Ha körzetileg hozzá tartozol akkor TB finanszírozott, ha nem akkor magánrendelés keretén belül fizetős.

2019. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!