Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek? Kicsit bevagyok...

Szerintetek? Kicsit bevagyok parázva.

Figyelt kérdés
Fogszabályzós vagyok. Már a végén járunk. Jobb oldalt fenn nemvoltam megelégedve a fogsorommal. Ezért megkértem az orvosom húzna e még ott rajta. Megtette. Bal oldalt fenn tökéletes. Gyorsan is változott. Viszont jobb oldal lassabb. Most bevagyok pánikolva. Bal oldalt, ahol jó, érzem a húzó érzést. Jobb oldalt nem. Most jöttem ki a fogorvostól. Ugye a jó oldal már nemfog változni? Ő is mondta, hogy jobb oldalon fog húzni. Mégis a bal fáj. Nagyon sokat szenvedtem a fogsorommal. Nemakarom ne legyen szép. Szerintetek? 18/l

2019. márc. 18. 13:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha kicsit zavaros, sajnálom hirtelen mindent leakartam írni. Eléggé pánikba vagyok
2019. márc. 18. 13:08
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezeket kene elmobdanod neki es megkerdezni mit tudnal tenni..:)
2019. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell pánikolni. Ha van fogszabid tudnod kell, hogy mindennap másik fogad feszül. Mindig másik fáj és máshol húz. Amit most állított még 2 nap mire érzed majd. Most kb még a régi feszítést érzed, azért érzed a "rossz" oldalon. Nem kell izgulni. Tudja mit csinál. Mellesleg maximum a legrosszabb, hogy még egy hónappal tovább lesz fent a fogszabi. Az már nem oszt nem szoroz szerintem :)


egy fogszabályzós

2019. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!