Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szódabikarbónával egyszeri...

Szódabikarbónával egyszeri fogmosás után mennyivel lesznek fehérebbek a fogaim?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé sárgák,nem igazán ápolom őket, amit nagyon bánok és próbálok rajta változtatni.

Illetve az baj a szódabikarbónánál, ha pár fogam lyukas?


2019. ápr. 2. 18:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Pár nap múlva tabló fotózás és szeretnék minnél hamarabb fehér fogakat
2019. ápr. 2. 18:52
 2/7 anonim ***** válasza:
1 alkalom semmit nem segít.
2019. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha egy hétig minden nap szódabikarbónázom?
2019. ápr. 2. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezzel kapcsolatban nem végeztek tudományos igényű vizsgálatokat.

Használj rendszeresen fogport. A lyukas fogakat mindenképpen be kell tömetni.

2019. ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az ilyen citromsavas meg szódabikarbónás "kezelések" roncsolják a fogaidat, úgyhogy inkább ne csináld, mert lehet hogy nagyobb kárt csinálsz mint hasznot. Viszont van egy jó és olcsó (ingyenes ha államiba mész) megoldás, mégpedig a fogkő leszedés... én most voltam pár hete először és nagyon meglepődtem. Az örlő fogaimon volt szemmel látható fogkő, csak a bal oldalon lent és fent is, gondoltam majd csak ott ügyködik. Ehelyett végigment az egész alsó-felső fogaimon kívül belül. Hazamentem és csak bámultam, hogy ez most hogy? Sárgák voltak a fogaim és elég szépen kifehéredtek, amire nem számítottam. Szóval a lényeg, hogy próbáld meg ezt, hátha segít neked is, bajod nem lesz belőle
2019. ápr. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Roncsolja a fog szerkezetét. Amiről azt gondolnád kit érdekel, ami igaz is lehet, a baj azzal van hogy utána ezekben a felületi sérülésekben szépen meg fog ülni minden és csúnyább lesz a fogad mint volt. Egyszer kétszer használhatod, tablóhoz épp elegendő fehérsége fog okozni. A lukas fogaidat pedig remélem betömeted :)
2019. ápr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Egy alkalom is segíthet. De még annyit kell tudni hogy az ínyedet is szétcseszi szóval óvatosan, mert a végén vöröslő ínnyel fogsz a tablón vigyorogni.
2019. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!