Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Minden nap 1 vagy 2 alkalommal...

Minden nap 1 vagy 2 alkalommal mosok fogat. Néha szódabikarbónával is átmosom utána. Az tényleg eltávolítja idővel a fogkövet?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, é sidővel a fogzománcot is, jobb lenne ha évente a fogorvossal szedetnéd le, mert utána le is kell polírozni.
2014. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, okés
2014. máj. 19. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Helyette, ajánlom neked a sensodyne pronamelt, segít a saveróziktól is megvédeni, nekem fogorvos ajánlotta, és eddig elégedett vagyok vele. Ha nem bízol benne, szoktak kitenni olykor próba flakonokat is belőle ingyen, ilyen kicsi tubusokba fogászatokon, de láttam már dmbe is igaz ott ritkábban.
2014. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és a sima colgate nem jó? Az van :)
2014. máj. 19. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Én előtte szintén azt használtam, de nekem nem vált be, sajnos a gyomorsavam miatt úgy festett, hogy kevés volt, ezért ajánlotta a fogászom azt, amit írtam neked. De persze nem kötelező, csak mellékesen javasoltam, hogyha gondolod próbáld ki. :)
2014. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés köszi:)
2014. máj. 19. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!