Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek mikor vehetem be...

Szerintetek mikor vehetem be a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a fogam voltam vele orvosnál is. Reggel fél 9kor vettem be egy algopirint majd egy óra múlva gyulladás csökkentőt. Fél óra után csak egy fél flektort mertem be venni. Ennek 2.5 3 órája. Most 1 órája vettem be a flektor másik felét viszont nem használt. Sikerült közben vennem azt a gyógyszert ami jó lesz a fogamra. Dolgit max 800 ebből mikkor vehetek be?
2019. ápr. 5. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez is csak enyhe, közepes fájdalomra van. Orvos nem írt fel antibiotikumot? Nem kezelte a fogad?
2019. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De írt fel antibiotikumot. Azt mondta száj sebészet. Hétfőn kell mennem. De akkor még csak rögen lesz a fogamról aztán adnak majd idő pontot... Ez a dolgit max használ legalább is eddig ez jó volt rá. A flektor nem sokat ér sajnos. Hozzá szokott a szervezetem szerintem.
2019. ápr. 5. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajna az antibiotikumnak is kell 2-3 nap, hogy levigye a gyulladást, akkor már nem fog ennyire fájni, nekem nagyon erős fogfájást csak a Donalgin tabletta mulasztotta el, de csak receptre kapható. Ha ilyet tudsz szerezni, akkor egész napra elég 1 tabletta és nem kell ilyen sok gyógyszert hétfőig beszedned.
2019. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!