Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 3 hét alatt felépülök a...

3 hét alatt felépülök a bölcsesség műtétből?

Figyelt kérdés
Nektek mennyi idő volt, míg lement a duzzanat, rendesen tudtatok enni stb? 2db fogról van szó, iny alatti fekvő bölcsességfogak.

2019. ápr. 13. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Maximum egy hét alatt lemegy a duzzanat, szájzár és további maximum egy hét, míg minden kellemetlenséged elmúlik. Azért túlzás úgy hivatkozni rá, mint egy nagy hasi műtétre, vagy egy nyitott szívműtétre, azokból szokás felépülni. Oké, hogy ez is műtét, de azért nem kell belehalni sem. Egyébként duzzanat sem biztosan lesz, ha nagyon komplikált, maximum akkor van szükség arra, hogy mondjuk egy hétvégét otthon tölts, de semmi egyéb. Egyszerű eltávolításnál (ami még akkor is elképzelhető, ha íny alatt van) konkrétan egyből mehetsz utána a dolgodra, maximum nehezet nem szabad emelni, meg sportolni.
2019. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak duzzanat bolt, kb 1 het mire lement, es nem fajt.
2019. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy hét után tudtam menni dolgozni (bár attól is függ, mivel foglalkozol, mert ha nem kell egésznap beszélned akkor 4-5 nap is elég). 2 hét alatt teljesen helyrejött. A lyuk viszont nekem egy pár hónapig ott volt, és mindig belement vmi kaja, amit nehéz volt kiszedni, úgyhogy én hordtam magammal fogkefét ilyen esetekre.
2019. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem 3 hét volt míg 100%osan lement a duzzanat (2 hét után már csak azoknak tűnt fel, akik nem látnak minden nap, mert ők ugye megszokták) és csak utána emeltem nehezet is és két hétig nem is sportolhattam. De azon az oldalon, így egy hónappal késöbb,sem eszem szívesen.
2019. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, túl vagyok. Kettőt vettek ki, lassan két hétnél vagyok és még mindig picit puffadt ott az arcom. Hát ezek szerint nálam nem egykét napos sztori ez, de javul!

Már csak egyet kell kivenni, remélem ott kevesebb kellemetlenség lesz.

2019. máj. 8. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!