Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

A fogaimmal kezdjek valamit?

[link]

[link]

Nem tudom,hogy mennyire érdemes bármit is kezdeni vele.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fog, fogszabályzó

ápr. 16. 00:00  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

20 éves vagyok,még mielőtt azt kifelejteném. :)

# 1/9Időpont ápr. 16. 00:03 Privát üzenet
Szerintem a fogszabályzás tudna sokat segíteni rajtuk, ha van rá kereted akk miért ne?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont ápr. 16. 00:19 Privát üzenet
A nyitott harapást fogszabályzó helyrehozza. A nagy hézagokat már nem biztos. De héjjal az is korrigálható. Ha van rá pénzed és zavar csináltasd meg.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont ápr. 16. 00:39 Privát üzenet
Fogszabályzóval talán megoldható, ezt úgy is fogorvos meg tudja állapítani, mi szükséges, hogy helyre hozzon. Menj el, kapsz mintavételt, és aztán majd megmondja.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont ápr. 16. 05:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Mennyi is lenne?

# 5/9Időpont ápr. 16. 17:01 Privát üzenet
Hogy hogy ilyen nagy hezagok vannak?

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont tegnapelőtt 14:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt nem tudom sajnos:(

# 7/9Időpont tegnap 22:09 Privát üzenet
Szia! Szerintem annyira nem vészesek a fogaid (nekem sokkal de sokkal rondább volt fogszabi előtt) de ha van rá kereted akkor csináltass szerintem. Alsó felső fogszabályzó 70.000-150.000 ft körül mozog általában,de az árak nagyban eltérhetnek attól függően, hogy kerámiásat szeretnél, vagy sima fém bla bla. Ha nagyon zavar hogy előrébb áll a fogsorod akkor vágj bele mert megéri. Nem csak esztétikailag tesz szebbé de egyfajta magabiztosságot is ad a szép fogsor ami nem hátrány valljuk be :D Én is alig szántam rá magam, majd beleuntam 18 éves koromra,hogy basszus leéltem a gyermekéveimet és a tinédzserkoromat úgy, hogy nem mertem mosolyogni a fogaim miatt. Baromira szégyelltem őket és mások is csúfoltak vele néha. Azóta meg mindenki megjegyzi hogy milyen szépek a fogaim :D Szóval hátrányod nem származhat belőle, ha belevágsz a fogszabályzásba akkor sok sikert neked!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont ma 00:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm:) Muszáj lesz,mert igy sose fogok tetszeni egy lánynak se sajnos,hiába vagyok nyílt.

# 9/9Időpont ma 09:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyibe kerül 1 fogpótlás? 19 vagyok modelkedni szeretnék a testemet már elégé ki dolgoztam hozzá de a fogaimmal sajnos nincs minden rendben
Másfél hónapja nem tudok enni a tömött fogaimmal?
Mit kellene csináljak a fogaimmal?
Mit kezdjek a fogaimmal?
Ez mi? Mi lehet a fogaimmal? Kep
Mit kezdjek a fogaimmal?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!