Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyulladt a fogam, egy...

Begyulladt a fogam, egy korábbi betegség (vérmérgezés) miatt lehet komoly?

Figyelt kérdés

Begyulladt a fogam és el is kezdett bedagadni, úgyhogy holnap megyek fogorvoshoz. Nem is maga a fogam fáj, hanem az ínyem és az állkapcsom. Olvastam, hogy ha nem kezelik elég gyorsan a gyulladt fogat, akkor vérmérgezést okozhat. Nekem már volt vérmérgezésem, aminél ugye a baktériumok a szervezetben maradnak, és könnyebben kiújul újra a betegség. Mennyire kell aggódnom amiatt, hogy ez fog történni?

És még annyi, hogy a vérmérgezésem alatt az állkapcsomban is volt csontvelőgyulladásom, és arra kaptam Dalacint, amire sok más mellett allergiás is lettem. De általában foggyulladásra Dalacint adnak. Valaki tudja mi van még, amit szedhetek Dalacin helyett?


Nagyon megköszönöm, ha tudnátok segíteni!


2019. ápr. 16. 20:15
 1/1 A kérdező kommentje:
Ó igen, és az állam alatt is van egy kis fájdalmas csomó. Az mi lehet?
2019. ápr. 16. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!