Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy nyugtassam meg a növő...

Hogy nyugtassam meg a növő bölcsességfogat?

Figyelt kérdés

Négy van, mindegyik íny alatt. Szerintem egyszerre elkezdtek jönni kifele, az lehet? őrült nyomást éreztem az állkapcsomban, fog feszítést, néha még a hőm is meg emelkedett.

Ez hetek óta kínoz, eddig egy fogat távolítottak el, azóta az az oldal jó.

Viszont a baj az, hogy most a másik oldalt durrant be, fáj az egész arcom, a dokim pedig csak jövő hónapban szedné a következő fogat.

Szerintetek mit tegyek? A fájdalmam folyamatos, néha A fejem, néha A fogam, van h már teljesen belegyengülök :(

Kérlek segítsetek, hogy lehet ezt átvészelni?



2019. ápr. 16. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmész egy magánrendelésre és kihúzatod.
2019. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mivel mind íny alatti és a dokim heteket vár két műtét között, ezért kérdezem :( az nekem még akkor jópár hét.

Egyáltalán lehet h mind egyszerre nőjön?

2019. ápr. 16. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire durván fáj akkor menj vissza a dokihoz hátha ki tudja szedni előbb. Nekem kettőt vettek ki 2 nap leforgása alatt, mondjuk elég kellemetlen is volt hogy mind a ket pofám be volt durranva :D Szedj addig fájdalomcsillapítót, ha nem múlik akkor nem engedheti meg a doki hogy így szenvedj, muszáj kiszednie. Sok sikert, nem egyszerű folyamat de túl leszel rajta hamar!
2019. ápr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, az lesz, megkérdezhetem neked műtét volt e vagy csak húzás?
2019. ápr. 19. 11:02
 5/5 anonim ***** válasza:

#előző vagyok

Nekem műtét volt, habár az egyik már picit ki volt bújva, az jobban fájt,amúgy egyáltalán nem fájdalmas, majd a műtét után lesz kellemetlen picit de túlélhető :)

2019. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!