Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Műtöttek már valakinek egyszer...

Műtöttek már valakinek egyszerre kettő bölcsességfogát?

Figyelt kérdés
Kicsit félek a felépüléstől két seb esetén. Bevállaljam?

2019. ápr. 2. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
No para nekem 8fogat húztak egyszerre 2bolcseseg volt.
2019. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a többségnem 2-t vagy 4-t húznak egyszerre. Ha egy oldalon van akkor egy-két nap alatt túl is vagy rajta. Ha két oldalon, akkor készíts elő pépes ételeket. Meg olvass utána, hogy mit lehet tenni.
2019. ápr. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem műtöttek egyet, teljesen íny alatti volt, teljesen be is varrták. Életem "legjobb" foghúzása volt. Nem vérzett, nem fájt. Én rettentő kényes és hisztis vagyok, de aznap már simán vacsoráztam és délután csinálták. Ha ilyened lesz én azt mondom vállald. Ha kijött már tehát nyitott seb lesz, akkor próbálnám ugyanazon az oldalon kérni mindkét húzást, legalább egy feled legyen amin enni tudsz.
2019. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy oldalon alul és fölül lenne.
2019. ápr. 3. 11:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Íny alatti?
2019. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen
2019. ápr. 3. 11:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha egy oldalon van, akkor még jobban is jársz vele, hogy egyszerre csinálják meg, mert nem kell 2x végigszenvedned az azonos oldali fájdalmat, kellemetlenséget, szájzárat és társait. Vállald be mindenképpen, tényleg annál hamarabb túl leszel rajta, felépülni ugyanúgy fogsz, ugyanannyi idő alatt, szájnyitási nehézséged meg így is úgy is lesz, de azért nem sokkal jobban, ha megcsinálják egyszerre mindkettőt. Úgyhogy no para, örülni fogsz, ha túl leszel rajta.
2019. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neked volt szájnyitási nehézséged? Nem tátogtál óvatosan már aznap? Nekem mondták, csináltam is és szerencsére semmi bajom nem volt. Aznap rendesen vacsoráztam már..
2019. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha egy oldalon van, akkor nyugodtan vállald be, gyorsabban túl vagy az egészen. Így is úgy is fájni fog az az oldal a műtét után, szerintem jobb egyszerre letudni, mint elhúzni.

Nekem a két alsót műtötték és nagyon bánom, hogy anno nem húzattam ki azokkal párban a felsőket. Most megtettem, a két felsőt egyszerre húzták, ez is túlélhető, de ez nem műtét és azért vannak kellemetlenségei.

Én nagyon megszívtam mindkét műtétemmel. Az egyik sebem környéke tele lett aftákkal, naponta jártam ecseteltetni. A másik csúnyán begyulladt, egyszer fel kellett nyitni a sebet kitakarítani és utána is jártam heti kétszer, mert a végére csonthártya gyulladás lett belőle. Három hónap után kezdett el normálisan gyógyulgatni. Hatalmas kráter maradt a helyén, a mai napig érzem, pedig 2 éve volt. Ott elgurult a gyógyszer és kijelentettem, hogy a felsők maradnak, én ezt többé nem csinálom végig. Most egyéb okból muszáj volt kihúzni mindkettőt. Sima húzások voltak, tegnap este már ettem, kellemetlen, de érzésre pár nap és el is felejtem az élményt.

Én azt javaslom műtét kapcsán készülj fel a legrosszabbra (szájzár, éhes vagy, de nem tudsz enni, dagad, fáj), aztán maximum kellemesen csalódsz.

2019. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!