Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Magan rendeloben tomtek elol a fogaimat de egy ideje feszito erzest erzek de nem tudom megallapitani melyik fogam is fajhat. Mi lehet a gond? Gondolom ha gyokerkezelos lesz fizethetem ujra a tomest is :/

ápr. 16. 22:20  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hátulról a harmadik fognak gennyes a gyökere. Elképzelhető, h csak a hátsó kettőt érzem feszítőnek e miatt? Vagy azokkal is gond van? Rtn alapján azok jók.
Fogorvosnál voltam, mi lehet a gond?
Lesz vele vajon gond?
Mit erezhetnek a korzeti fogorvosok hogy rossz munkat vegeznek? Rossz gyokerkezeles rossz tomesek de az mar mindennek a teteje hogy kiderul hogy a gyokerbe egy gyokerkezelos...
Van egy ismerősöm, aki sosem hoz kulacsot, és mindig az enyémből iszik. Ezzel csak az a gond hogy minden héten elkapom a herpeszt tőle, hogyan mondjam ezt neki?
Invisalign fogszabályzóm van. Véletlenül a mostani sínemet benthagytam a suliban, amit még csak pár napja kezdtem el hordani. Mit csináljak, tegyem be az előző sínt hétfőig vagy...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!