Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miert van az hogy mar 4...

Miert van az hogy mar 4 honapja ki van szaradva a szam? Mar labellot is hasznaltam de meg az sem mukodott es meg mikozben nyelek pattogast erzek a fulemben

Figyelt kérdés
száj,fül

2019. ápr. 18. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elég vizet iszol? Mert én ha nem iszok meg 2 litert naponta, akkor eléggé kicserepesedik a szám,és nekem se nagyon segít a labello. De a füledben a pattogást azért biztos ami biztos alapon megnézetném egy orvossal.
2019. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A pattogás miatt elmennék egy orvoshoz azért.


Megjegyzésként, melyik labellot próbáltad? Csak azért mert pl. nekem is csak a sötétkék használ leginkább, az eredeti, de azt imádom. A többi ízesített, meg minden, nem sokat ér.

2019. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen eleg vizet iszok,de szerintem ez miatt van.Mar orvosnal is voltam,azt mondta,hogy szonetikus magyarazat nincs ra.
2019. ápr. 20. 20:48
 4/11 A kérdező kommentje:
a dinnyeset
2019. ápr. 20. 20:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg a sötétkék labellot, amin azt írja, hogy "original". Esetleg a Carmexet.
2019. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
rendben
2019. ápr. 22. 15:01
 7/11 A kérdező kommentje:
nem hatott semennyire sem
2019. ápr. 27. 13:04
 8/11 anonim ***** válasza:

A száraz száj dehidratáció (kiszáradás) jele. Mennyi az az elég víz? 2-3 litert célszerű tiszta víz formájában. Tea, kávé, alkohol nem számít bele, ezek csak még jobban kiszárítanak. A testet csak belülről lehet megfelelően hidratálni, a Labello csak tüneti kezelés.


Pattogás: lehet, hogy arcüreggyulladásod van. Menj gégészhez.

2019. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szerintem elég vizet iszok ,de pár órával később újra kiszárad
2019. máj. 5. 13:17
 10/11 A kérdező kommentje:
de a pattogason kivul nincs masik arcureggyuladasra utalo jel
2019. máj. 5. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!