Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon csúnya a bölcsességfoga...

Nagyon csúnya a bölcsességfogam? Keppel

Figyelt kérdés

Par napja faj ,nyomja az egesz fogsorom es be is van gyulladva az íny körülotte. Nagyon faj. Fulem is faj tole.

Szerdan tudok menni leghamarabb orvoshoz.

Addig valami amivel enyhíthetnem a fájdalmat?

Lukas is?

Fel eve voltam fogorvosnal akkor semmi baja se volt



Kihuzzak?


2019. ápr. 22. 15:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam orvosnál, azt mondta azon kívül hogy kicsit ferden no nincsen baja.

Gyulladascsokkentos gezlapot kaptam bele, ma megyek vissza es megnézi,hogy kell e még egy.

A hatosra azt mondta, hogy tomest kellene cserélni.

Bölcsifogat pedig ajánlatos lenne kihúzni , mert mivel kicsit ferde így a fog es az íny koze ragadhat kaja es azt gyulladhatott igy be

2019. ápr. 25. 04:28
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ha elfogadsz egy jótanácsot (azon túl, hogy tele van vele a padlás) : egy dentálhigiénikus tök jól le tudja szedni a fogköveidet, kérj időpontot, nem fáj és nem tart sokáig, viszont hosszú távon fogat mentesz vele. Sőt, fogakat. Ennyit tegyél meg a fogaidért, kérlek.
2019. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!