Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Annyira fája a bölcsességfogam...

Annyira fája a bölcsességfogam, hogy nem tudom kinyitni a számat sem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ráadásul alul-felül szerintem.


Még nincsenek kint. SOS.



2019. ápr. 15. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress fel egy szájsebészt. Lehetőleg maszekot, mert ő akár másnapra adhat időpontot. Az sztkban hosszú lehet a várólista.
2019. ápr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bizony ezzel fogorvoshoz kell menni. Nekem is volt ilyen, majd megőrültem annyira fájt. Elmentem a dokimhoz, aki felnyitotta az ínyt, így már nem feszítette a fogam. Később amikor már félig kijött, ki is húzta mind a négy bölcsességfogat. Nekem rosszul nőtt, és hamar tört, ezért kellett kihúzni.
2019. ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem a másik 2 is full lyukasan nőtt ki,szóval...
2019. ápr. 15. 10:01
 4/10 A kérdező kommentje:

Azóta is fáj, alig eszem...


Azon a felén, bedagadt a szemem, és kicsit az arcom is...

2019. ápr. 15. 19:43
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon össze is tolta a fogsoromat...

Mit lehet tenni?? Jegelem, gyógyszer?

2019. ápr. 15. 20:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Nemrég volt ilyen a fiamnak. Neki is bedagadt az arca, aludni nem tudott tőle. Cataflam fájdalom csillapító és ettünk erős szájöblítő vizet ami fertőtlenít, így állandóan fertőtlenített. Amikor időpontra eljutott a fogdokihoz, ő kitisztította majd mondta, hogy ínygyulladása is van. Kapott antibiotikumot, és azt kellett szednie. Nemrég gyógyult meg. Már kért időpontot a foghúzásra.

Sokat nem tudsz tenni. Ha jegeled és segít akkor jegeld.

2019. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:( gondolom nem holnapra kapott időpontot... :(
2019. ápr. 15. 21:42
 8/10 anonim ***** válasza:

tegnap 21:41 vagyok.

Nem másnapra kapott, hanem 2 nappal később, de maszek fogorvoshoz ment.

2019. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudnátok ajánlani akár privátban olyan fogorvost, aki hamar segít? Nagyon hálás lennék? Ahova várok, még heteket kell várni :((
2019. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hogy vagy azóta?
2019. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!