Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tömnek egy ilyen...

Hogyan tömnek egy ilyen lyukas fogat?

Figyelt kérdés

Először is nagyon rossz fogaim vannak amit a nagymamámtól örököltem így hiába kezeltetem ugyanúgy gond van vele.

A minap találtam a metszőfogamon egy lyukat. Úgy kell elképzelni, hogy oldalról van benne egy kisebb lyuk a szemfog mellett.

Akinek volt ilyen lyukas foga hogyan tömték be vagy mit alkalmazott a fogorvos?

Válaszokat előre is köszönöm.


21/L



2019. ápr. 29. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Megvan erre a bevett technika, ne aggódj.
2019. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Interneten rákeresel, "fogtömés" akkor szépen levan írva. Fájdalommentes folyamat, 15 perc az egész. Ha fizetsz TB-t akkor megis csinálják neked!
2019. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ha fizetsz TB-t akkor megis csinálják neked!"

De persze magánrendelőben csak akkor, ha külön is fizetsz érte, nem csak a TB-t.

2019. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem van ilyen tömésem, ráadásul a nagy metszőn és a kicsin is, az egyiknek a bal másiknak a jobb oldalán, egyszerre kezdtek el romlani. Semmi gond nélkül kifúrta őket, majd betömte, csiszolgatta, ilyen reszelő félét közétett és húzgálta, hogy ott is legyen rés, ahogy eredetileg. Nem észrevehető, csak közelről látszik, hogy tömve vannak
2019. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!