Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyulladt, beteg ez az íny?

Gyulladt, beteg ez az íny?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 30. 19:27
 1/6 A kérdező kommentje:
2019. ápr. 30. 19:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább menj fogorvoshoz.
2019. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam háromnál is az utóbbi időben! Onnan oldalról "csak fedőtömés hiányzik. Fog probléma nincs. Fogkő eltávolítás után van ez.
2019. ápr. 30. 19:48
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Több éve visszatérő, majdnem folyamatosan fent álló problémám van.



Bal oldalon alul hátul az utólsó 3 fognál feszít az íny, fog ágy, áll kapocs, lehúzódik vállba, nyirokcsomó megduzzad az



izületeim nagy valószínűséggel ennek köszönhetően tönkre mentek. Voltam három maszek fogorvosnál, kettő fül orr gégésznél. Készült több panoráma, több egyedi



röntgen is a fogakról. Arckoponya ct. CBCT. Nem találnak semmit. Néha mintha ürülne is ott valahonnan valami.



Körzeti fogorvos utulsó röntgenen úgy itélte meg, hogy egyik fognál be van szűkülve a gyökércsatorna, el van meszesedve a



gyökér. Adott beutalót fogeltávolításra szájsebészetre. Ott készítettek röntgent, ami alapján nincs probléma, nem húzták ki.

2019. ápr. 30. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy normális fogorvoshoz! Busapesti vagy?
2019. máj. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Több maszek jónevű fogorvosnál voltam Szombathelyen.

A körzeti dr.nő úgy itélte meg, hogy a gyök csatorna szükülés okozhatja esetleg a problémáimat, más kivetni valót nem talált. A szájsebészeten csináltak pan. röntgent, visszaküldtek, hogy nincs problémám. Pedig ott aztán tényleg kiszedik ha van.

Azért a cbct. ha nem mutat gondot akkor...

2019. máj. 1. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!