Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfogműtét tapasztalatok?

Bölcsességfogműtét tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jövő héten Szegeden a 2es klinikán (tb-re) kiveszik mind a 4bölcsességfogamat,altatásban. Az alsó fogaim fekszenek, a felsők kicsit a 7-esek alatt vannak. Tudtok mesélni nektek milyen volt a műtét? Ha altattak milysn volt a műtét? Mennyi idő volt mire helyre jött? Szájzár? Mindenféle történetet várol szívesen.
2019. máj. 11. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak érzéstelenítették. Egyik hét két alsó, másik hét két felső. Kb 2 hét volt mire teljesen helyrejött. Nem volt annyira gáz, mint amennyire be voltam tojva.
2019. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem két hete műtöttek kettőt és még mindig picit duzzadt ott az arcom. Szerintetek aggódjak?

Ma voltam orvosnál, azt mondta szépen gyógyul, egykét hét és kiveszi a másik oldalt.

Meg húzódnak még a sebek és nem szívesen alszom azon az oldalon. Ez normális?

Két hét után már rághatok azon az oldalon?

Kicsit aggódom

2019. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező, hogy vagy?
2019. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Juj... Nekem csak egyet véstek, az gyakorlatilag ki sem nőtt, fekve volt bent a fogínyben, totálisan elszuvasodva bele a húsomba. Érzéstelenítésben műtöttek, de mindent éreztem. Előtte volt begyulladva, lehet, hogy nem jött le teljesen a gyulladás. Utána egy hétig maga volt a pokol... Te hogy vagy azóta?
2019. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is szuvas volt pedig mélyen bent volt az állkapocsban. Műtét után 3 napig 3 szem Cataflam, aztán még 4 napig 2 szem. Utána már csak 2 nspig vettem be egy szemet. Szájzár másfél hét után oldódott, de vmi sebváladék még mindig jön a varratszedés óta is. Ki tudja miért...? Csomó még mindig van kívül-belül is, fogmosas ott elég fájdalmas pár percig.
2019. aug. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!