Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egyszerre két bölcsességfog...

Egyszerre két bölcsességfog kiműtése, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig fáj? Gyógyszerrel túlélhető? Mennyi idő után leszek szalonképes állapotban? Rá egy hétre elutazom, el kellene halasztanom? Külsérelmi nyomok mennyi idő után múlnak el?

2019. ápr. 19. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is javasolták, hogy mindkettőt műttessem ki mert keresztben állnak.

Persze hogy nem mentem el a műtétre, szartam az egészre.

Szépen befordultak menetirányba és kinőtt mindkettő.

Az egyik kicsit ferdén, azt kihúzattam később mert nyomta az előtte levőt.

A másik azóta is úgy áll, idestova 20 éve.

2019. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszerre mind a 4-et kimutottek. Nem fajt egyaltalan semmi, ossze is lett varva, igy barmit ehettem. Csak be volt dagadva az arcom, de fokozatosan elmult. Kb masfel het mire teljesen lement.
2019. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem nagyon nehezen jött ki az egyik ketté is tört. Két műtétem volt, két hét különbséggel második műtét során mivel fekve voltam nem tudom hogy de visszafojt a vér és majdnem megulladtam. Fajni nem fájt akkor de az utána lévő napok nagyon rosszak voltak szajzaram is lett. Az arcom feldagadt és miután kiment a zsibbaszto nagyon fájt.

Pár nap után jobb lett fokozatosan Bennem rossz emlékként él ennek ellenére bármikor ujra csinálnám mert ez szükséges volt hogy most szépek legyenek a fogaim

2019. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!