Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez mennyire normális fogtömés...

Ez mennyire normális fogtömés után?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam fogtömésen, utána egész nap nem fájt, viszont ma reggel egyszer csak benyilallt egy pillanatra, és azóta (most másnap este van) ezt csinálja. Akkor szokta leginkább, ha mondjuk felállok, vagy erőlködök stb. De néha még akkor is, ha egyhelyben ülök. Egy pillanatra szokott csak jelentkezni ez a fájdalom, de elég éles. Kb ahhoz tudnám hasonlítani mint mikor egy mozgó foghoz hozzányúlunk és fáj a gyökere.
2019. máj. 14. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy rendesen "ki lett ölve" az ideg abban a fogban... vissza kellene menned a fogorvoshoz!


Vagy esetleg keressél fel egy másik fogorvost (arra az esetre, ha nem válna be a jelenlegi...)

2019. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta, hogy pár napig fájni fog utána, de nem tudom, hogy ilyen fájdalomra gondolt-e.
2019. máj. 14. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Éles, belenyilalló fájdalmat az ideg okoz, ha nem múlik, menj vissza a fogorvoshoz, lehet gyökérkezelni kell majd a fogad.
2019. máj. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem volt gyökérkezelve csak tömve, így idegek természetesen vannak benne, nem értem miért kellett volna az idegeket kiölni belőle #1-es. Lehet másnap érzékeny, főleg ha tömés előtt kaptál érzéstelenítőt. De ha 2-3 napon belül nem múlik, akkor menj vissza.
2019. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fáj még (nyillal) a fogad Kérdező?
2019. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: nyilall.
2019. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma már csak délután kezdte el, de már nem csinálja ha csak simán ülök, hanem csak ha pl. felállok. És ma már tompább/enyhébb volt a fájdalom. Szerintem pár nap és elmúlik
2019. máj. 15. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!