Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tényleg ennyivel jobb az...

Tényleg ennyivel jobb az elektromos fogkefe?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy sokkal hatékonyabb a manuálisnál és sokat számít a fogak szempontjából, hogy melyikkel van tisztítva. Igaz ez? Tényleg sokkal több szennyeződést eltávolít?
2019. máj. 17. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen igaz :) Nekem másfél éve van elektromos fogkefém sokkal jobban tisztítja a fogakat.
2019. máj. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaz. Míg manuális fogkefénél gyerekkortól próbálják az emberbe nevelni milyen mozdulatokkal kell helyesen fogat mosni (nagyon kevesen csinálják úgy, ahogy kéne), addig az elektromosok jórészt direkt úgy vannak kifejlesztve, hogy csak a fogon kell hagyni pár másodpercig és teszi a dolgát. Kisebb a hibafaktor, hatékonyabb a tisztítás.
2019. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Most kaptam karacsonyra elektromosat es tenyleg jobb.fogmosas utan is erezni hogy a manualis utan meg van kis lepedek a fogon de az elektromos utan nem erzek semmit egyaltalan :)
2019. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor beszerzek egyet.
2019. máj. 17. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki helyes technikával mos fogat kézivel (amire Magyarországon nem fogászattal foglalkozó emberek körében nem igazán láttam még példát), akkor mindegy melyiket használja. Egyéb esetben jobb az elektromos.
2019. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 éve van, nem tűnt fel különbség, lehet azelőtt is jól mostam fogat 🤔
2019. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A legjobb elektromos fogkefék azok, amelyek külsőleg hasonlítanak a sima, manuális fogkefékhez, rezgető hatással érik el hatékonyságukat. Ezek jobbak mint pl. az Oral-B.
2019. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!