Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőtt fogszabályzásnál...

Felnőtt fogszabályzásnál érdemes magánrendelős akciókat nézgetni, vagy mindenképpen Sztk-ba menjek?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen arról van szó, hogy nem vet fel a pénz, de azért nem akarom a legolcsóbbat és legfájdalmasabbat. :D

2019. máj. 20. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes, mert a kuponosok sokszor igénytelen munkát csinálnak. Ha elmúltál 18 a tb nem támogat, közel annyi lesz az sztk-bam is mint magánban. Érdemes jó orvost keresni, részletfizetést megbeszélni, mert ez komoly dolog. Egyrész arcesztétika, ha elcseszik megváltozik az egész arcod, másrészt állkapocs problémák is lehetnek. Stb...
2019. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, részletfizetéssel jó lenne csak sajnos ahhoz rendszeres munka kell én meg egyetemista vagyok, a diákmunka nem folyamatos.
2019. máj. 20. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen heyzetben voltam és sajnos csak akkor tudtam belevágni, mikor végeztem és fix munkám lett. Sajnos sok előre nem láthatô extra költségek is vannak: lemászik két fog egymásról és oldalt lyukas, ami addig nem látszott, bölcsességfog mütét, töméscsere ha kell, panoramaröntgen, akár 2-3* is a 2 év alatt, speciális fogkefék stb stb . Én konzultáltam kuponossal. Összevissza beszélt. Nem is tudjaeg tudja-e csinálni. Csak az első 6 brekett átlâtszô a többi fém, de ha 8-at akarok âtlâtszôt (kb annyi látszik ki) majd valamilyen áron berakják úgy. Stb en ugy csináltam kineztem hol van kupon, elmentem ingyenes konzira... Végül kerestem egy magándokit és részletekben fizettem. Szép lett. Több év volt.
2019. máj. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel, hogy látszik-e a fogszabályzó, csak legyen meg. :) Régebbi röntgen pl nem jó? Egy éve csináltattam...
2019. máj. 21. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem sajnos, friss kell, pl a bolcsessegfogak helyzete miatt, vagy latni kell van e pl cisztás fog, ami amugy panaszt nem okoz stb stb. Mert ezeket mind bele kell kalkulalni a fogak mozgatasaba.
2019. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!