Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért mond ilyet a fogorvos?

Miért mond ilyet a fogorvos?

Figyelt kérdés
A felső fogsoromon, előlről a 2. mind 2 fogamnál belül észrevettem egy kisebb lyukat, ezért el is mentem egy magánfogorvoshoz, aki azt mondta hogy ne aggódjak mert ez anatómiailag ilyen, van egy megnevezése is, nem emlékszem már mi volt. Létezik, hogy ez egy természetes dolog, és nem kell semmit csinálni vele?
2019. máj. 23. 19:10
 1/8 A kérdező kommentje:
2019. máj. 23. 19:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is van.
2019. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem úgy zavar, és félek hogy nagyobb lesz.
2019. máj. 23. 19:28
 4/8 TR75 ***** válasza:
Szerintem barázda zárást kérhetsz, ha olyasmiről van szó, mint ami a képen is látszik.
2019. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a foramen coecum, sokaknak van ilyenje, anatómiai képlet. Ne aggódj miatta, járj félévente fogorvoshoz, hogy ha megindul benne valami, az időben legyen elkapva.
2019. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Miért mond ilyet a fogorvos?"


Erre most őszintén milyen választ vársz?

2019. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van, több fogamon, valamilyen fehér fogszínű, valamelyik megfeketedett picit. Évente járok szűrésre, mindig végignézi őket a doki, azt mondta kár hozzányúlni, amíg nem okozhat kárt a fogban.
2019. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Olyan választ, mint amit a 21:27-es írt. Megnyugodtam, nagyon köszönök minden hozzászólást!:)
2019. máj. 24. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!