Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tömés után fáj, Mért? (Többi...

Tömés után fáj, Mért? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam fogorvosnál, talált egy kis lyukat és betömte. A lyukat csak panoráma röntgen után találta meg.

Be van tömve de utána éreztem a fogam, a tömésem, nem fájt csak tudatosult hogy van. Máig nem volt egy teljes nap hogy ne éreztem volna. Most így szerdán alvásból arra ébredtem, hogy megint érzem, de most fél óra mulva már fáj. Ha lépcsőzők lüktet. Gyökér kezelve nem volt.

Normális-e ez?

Kezd elegem lenni hogy nincs egy normális fogorvos az sztkba.


2010. júl. 7. 14:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

"A kérdező kommentje:

jobb felső 4. vagy 5. fogam tömte. Pontosan nemtudom."


Ez kisörlő, nem bölcsességfog... A Bölcsességfogak a 8-asok.

2010. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nekem szolt a "bolcsessegfogat minek tomni?" Hat szerintem minek kihuzni ha egyszer ideget nem erte a romlas, es ha amugy nem is faj, csak kicsit jukas. Ha viszont valakinek mar eri az ideget akor kihuzni lehet csak mert nem lehet idegkezelest vegezni rajta. Es amugy sem vagyok sem en sem a fogorvosok hive annak hogy huzzuk ki hogy ne legyen baj vele. Lehet nem fog orokke tartani benne a tomes de legalabb meg 5 evig szerintem nem lesz vele gondom.

Jo egeszeget mindenkinek!

2010. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
50%

Nekem 17 évesen az egyik fogam nagyon lyukat volt itt a faluban elmentem a fogorvoshoz megnézte azt mondta röntgenezni kell és betömi, de a röntgen csak a nagyvárosban volt elmentem megnézetem a kiírást és amilyen árak voltak inkább azt mondtam nem!

Viszont csütörtökön voltam Pesten és ott adod egy érzéstelenítőt betömte... Már 4. napja fáj a tömés után is! Nem tudom miért de még lyukas volt nem fájt ennyire, és ahogy összezárom a szám érzem hogy ott van a tömés lehet hogy magas is!!!

Életemben először voltam fogorvosnál de többet nem is megyek! :) Jó fogorvos sehol nincs az már biztos főleg sztk-ban! Mitől fájhat még most is?

További szép napot! :)

2013. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!