Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerülhet egy fogpótlá...

Mennyibe kerülhet egy fogpótlás egy diáknak?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni hogy mennyibe kerülne 3 fogat pótolni, ha a házi orvosommal csináltatom és nem magánnal??

Hianyzó fogak: bal alul az első-második kisörlő és az első nagy örlő.


2019. máj. 28. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogorvos csinálja, nem háziorvos. 18 éves kor alatt nem kell fizetni állami rendelésen a fogpótló kezelésekért sem. A te problémádat szerintem híddal lehet orvosolni. Magánban 3 tagból álló híd kb.130.000 egy 4 tagból álló (ha egymás mellett 2 fog hiányzik) pedig 170.000 körül van. Sajnos államiban sem sokkal olcsóbb, de méltányossági kérelmet lehet benyújtani az OEP-hez, hogy olcsóbb legyen.
2019. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól hogy diák vagy nem lesz olcsóbb és nem házi hanem körzeti, a házi dokid nem ért fogakhoz

És 15-40 ezer forint között ingadozhat

2019. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok bocs nem gondoltam hogy ilyen drága, ha elmúltál 18 inkább érd be pár foggal kevesebbel
2019. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
anyukámnak 50 vagy 70 ezer volt (nem emlékszem pontosan) 1 fog, sajnos az ilyen "esztétikai" dolgok drágák a körzetisnél is
2019. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a körzetis fogorvosnál 1 fog pótlása 25.000 Ft., ergo neked 5x kell szorozni, híd kell, ez nálunk 125.000Ft. lenne.

Azt nem tudom, hogy hány éves vagy és azt sem tudom, hogy 18 év alatt miért nem kell ezért fizetni, ez nem fogmegtartó kezelés.

De most ez mindegy, fogorvostól kérdezd meg mennyi lenne.

Én itt a környéken magánorvosoknál úgy tudom 40.000 egy pótlás.

2019. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!