Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájdalomcsillapító fogfájásra?

Fájdalomcsillapító fogfájásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok,elkezdett iszonyatosan fájni a fogam holnapra van időpontom a dokihoz,de addig is túl kell élnem még egy éjszakát szóval kérlek valami hatásos fájdalomcsillapítót írjatok!(Mindenképp kivárom a holnapi időpontom szóval olyan javaslatot nem kérek,hogy menjek be a Szentkirályiba hasonlók.. :) )

Köszi


2019. máj. 30. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Megértelek, ugyanígy jártam. Csak péntek éjjel és hétfön volt a dokim (magán). Én sem engedném, hogy akárki szétcsessze utána mwg legyek fogatlan vagy pakoltassam az implantatumot 200.000ft/dbert. Amugy algoflex, cataflam.
2019. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


De őszintén a dokid nem egy humánus ember. Ilyenkor azért illik fogadni aznap a pácienst (nyilván kivárva a sort)! Az én dokimat el sem kell hívni, erős fogfájás esetén az állandó pácienseit fogadja.

2019. máj. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Algoflex nem hatott de akkor megpróbálom a cataflamot :) Köszönöm szépen!!

Nem rendel ma a fogorvosom :( csak hetfő,kedd,péntek ezért tudok menni csak holnap.

2019. máj. 30. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Donalgin a legjobb, a legerősebb fogfájást is elmulasztja egy időre, azzal kibírnád holnapig, sajna csak receptre kapható.
2019. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Veny nélküli cataflambol(rozsaszin) 2db - ban van annyi hatóanyag, mint egy receptkötelesben (bordó).
2019. máj. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! A Cataflam bevált :)

Már a fogorvost is megjártam! :D

2019. máj. 31. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!