Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rohadtul fáj az egyik fogam...

Rohadtul fáj az egyik fogam ha hideget iszok, de már egyszer megcsináltattam a fogorvossal. Most így újra el kéne mennem a panaszommal kifizetni ugyanazért a fogért egy kisebb vagyont, mert először nem volt képes megcsinálni rendesen?!?!?!

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 14:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mielőtt elmész magánrendelésre, nézd meg, hogy milyen vélemények vannak róla. Ismerek olyat aki több százezer forintot fizetett ki a fogorvosnak egy fogért, és elrontotta. A fogorvos nem volt hajlandó helyrehozni, mondván hogy ő mindent szabályszerűen csinált.
2019. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy nagyon létezne olyan gerinces orvos, aki azt mondaná: Óh, elnézést, nem vettem észre valamit, az én hibám...

Inkább elkéri újra azt az összeget.

2019. júl. 24. 08:17
 13/14 anonim ***** válasza:
Fogat mosni éves után kell 20 percel. Sőt ha iszol üdítőt akkor is 20 percel utána. Az, hogy reggel este fogat mosol nem elég. És az se mindegy hogyan mosod a fogad. Ha nem tudod hogy kell inkább vegyél elektromos fogkefét. A fogselymet sem mindegy, hogy csinálod. És amúgy a fogkrém sem mindegy. Illetve D és Kálcium vitamint is szedhetsz a fogaid miatt. Arról nem az orvos tehet, hogy rosszak a fogaid.
2019. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Általában nem gyökerezéssel kezdenek. Ha továbbra is van panaszod utána lesz gyökérkezelés. De ha gyokerkezelik akkor annak a fognak annyi, pár éven belül. Szóval akkor te mondod h ne fuss felesleges köröket mert pénz és pénz akkoe inkább húzasd ki és csinálj műgyökér beültetést.
2019. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!