Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Este letört egy darab fogkő a...

Este letört egy darab fogkő a fogamról és az ínyemről. Vérzik is a helye. Nem lesz baj, hogy az előbb ettem mégis?

Figyelt kérdés
Észrevettem a tükörbe hogy vérzik az ínyem ott ahol a fogkő letört,viszont éhes voltam,ettem egy tányér főtt krumplit fasírttal.Remélem nem lesz baj.Vagy igen?
2019. máj. 30. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A kajától félsz, de a fogkőtől, amire lehet egy baktériumtenyészetként is tekinteni, nem?

Hidd el, ha baj van, az nem azért, mert ettél, hanem hogy már olyan mennyiségű fogköved van, amit észreveszel és ami le is törhet már...

2019. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, de a fogköveidet szedesd le mielőbb, mielőtt begyullad az ínyed, meglazulnak a fogaid, elkezdenek mozogni és kihullanak.
2019. máj. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!