Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtétem történet...

Bölcsességfog műtétem története teljesen maga alá temetett, hetek óta még nem gyógyultam meg, napi szinten rémálmaim vannak, nem tudok pihenni, mit tehetnék? Mikor lesz ennek vége?

Figyelt kérdés

Eddig nem álmodtam a műtéttel de már pár napja igen. Olyankor felriadok . Napközben spontán elalszom, mert éjjel nem tudok rendesen aludni, eleinte azon az oldalon nem aludtam kb egy hónapig mert dagadt volt, most meg az álmok miatt.

Még mindig nem használom az adott oldalt (5hét).

És kell a másik oldalt is húzatni, mert fáj, nyom, de ha azzal is ennyit fogok szenvedni akkor kb karácsonyra talán meggyógyulok?

GYogyszerek, orvosok, fogmosás, öblögetés, ez tölti ki az életem hosszú hetek óta és már képtelen vagyok mással foglalkozni.

Szeretnék végre meggyogyulni, mennyi idő lesz még ez?

Tudom mindenki felépült egy hét alatt, ezért leoltós kommenteket nem kérek, köszönöm.

Hogyan lehet ebből kijönni ép ésszel?



2019. jún. 1. 09:53
 1/1 dq ***** válasza:
szedj altatót
2019. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!