Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csak holnap lesz ugyelet es...

Csak holnap lesz ugyelet es szet megy az egesz allkapcsom ugy faj a fogam. Cataflamot vettem be eddig 6orabkent. De mar 5. oraba erzem, hogy megy ki a hatasa. Nem lehetne surubben?

Figyelt kérdés

2019. jún. 8. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy? Ügyelet mindig van. Miért nem tudsz ma elmenni?

Amikor nagyon fájt a fogam 4 óránként vettem be gyógyszert. De a gyomromat kikészítette.

2019. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma NEM volt ugyelet,neten ugy volt fent hogy reggel 8-10-ig van ugyelet,oda mentem ott meg ki volt irva az ajtora hogy majd csak holnap lesz 10-11-ig. Felhivtam egy maszek fogorvost az meg azt mondta,hogy ma nem vallal senkit mivel holnap punkosd(mondjuk ezt nem igazan ertettem de mindegy). Utanna meg felkerestem vagy 3maszek fogorvost de egyik se rendelt.
2019. jún. 8. 18:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy nagy gyogyszeres,ezert megszeretnem kerdezni,hogy ez a "kikeszitette a gyomromat" mit jelent pontosabban?
2019. jún. 8. 18:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Fájt a gyomrom és hasmenésem is lett tőle.

Azért kérdeztem, hogy hol élsz, mert Bp-en folyton van ügyelet, csak vannak olyanok, akik ezt nem tudják.

2019. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ohh ertem😣

Amugy makon elek.

2019. jún. 8. 18:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári ügyeletben adhatnsk mást fogfájásra, amit cataflammal váltva tudsz enni, próbáld öket keresni.
2019. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom
2019. jún. 8. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szegedi vagyok.

Magán rendelés van a Denthánál, az Osztorvszky utcában és a Hópárduc utcában a Denthaline 8-16ih

2019. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!