Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Már hetek óta fáj az állkapcso...

Már hetek óta fáj az állkapcsom, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már körülbelül 2-3 hete fáj bal oldalon az állkapcsom a rágó izomnál. Maga az izom nem fáj hanem talán za izület vagy nem tudom. Story:Evés közben reccsent eggyet, azóta rossz. Tudom használni nem fáj éktelenül, de kellemetlen és a napok múlásával sem múlik a fájdalom. Ha alap helyzetben van a szám akkor szinte nem is érzem, de ha teljesen becsukom vagy teljesen kinyitom illetve ha jobb oldalra eltolom az állkapcsom akkor kegyetlenül fáj. Nem biztos, hogy ezért vagy csak reflexből, de jelenleg, ha becsukom a szám úgy érzem mintha nem teljesen egy sikban lenne, mármint mintha kicsit el lenne mozdulva. Ha valaki tudna tanácsot adni, hogyan, mitől múlhat el azt megköszönöm.
2019. ápr. 10. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Eltört egy fogad. Menj fogorvoshoz.
2019. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj fogorvoshoz. Nem biztos, hogy a fogaddal van a baj,de a fogdokik az álakpocshoz is értenek.
2019. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De eggyik fogam sem fáj.
2019. ápr. 10. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem baj, a probléma akkor is a fogorvoshoz tartozik!
2019. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2019. ápr. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!