Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy fáj még a...

Normális, hogy fáj még a fogam helye?

Figyelt kérdés
5 napja szedték ki a bal alsó bölcsességfogam (nem volt a legegyszerűbb húzás mondjuk), és még mindig fáj. 2 cataflam dolo-val elvagyok naponta, és ha kimegy a hatása se halok bele, de igencsak kellemetlen meg mindig. A seb viszont szépen gyógyul, nem dagadt be semmi és szajzaram sincs. Normális, hogy még ennyi idő után is fáj?
2019. jún. 9. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a bal alsó hetest szedték ki szerdán, nekem is fáj még minden nap. Kibírniám, de én is szedek rá Cataflamot, mert gyulladáscsökkentő is. Én is csodálkozom, hogy ilyen sokáig érzékeny. Nekem nagyon be volt gyulladva húzás előtt. De nem is a seb felülete fáj közvetlenül, hanem inkább alatta a csont. Tisztán tartom, öblögetem Cordosyllal. Szerdán kell visszamennem varratszedésre. Gondolom, addigra jó lesz.

Jobbulást Neked is!

2019. jún. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, én is inkább a csontot érzem. Egy pontban kifejezetten fáj az allkapcsom.

Köszönöm szépen! Jobbulást neked is!:)

2019. jún. 10. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!