Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosom azt tanácsolta...

Fogorvosom azt tanácsolta naponta 2 selymezzek és szájzuhanyt is használjak. Vélemény a szájzuhanyról?

Figyelt kérdés
Tehát feleslegesen mosok fogat mert ugy is utana rajtamarad még csomó lepedék..?

2019. jún. 11. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem felesleges a fogmosás, de nem biztos, hogy elég önmagában. Pl. ahol szorosabban vannak a fogak, kellhet a selyem, mert nem szedi ki a fogkefe rendesen a maradékot, lepedéket. Én is selymezek, de nem az egész fogsoromat, csak 4 fog között, amelyek nagyon szorosan állnak.

Szóval a fogmosás egyáltalán nem felesleges, csak utána még kell egy kis kiegészítés.

A szájzuhanyt nem ismerem.

2019. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fogselyem jobb fogköztisztításra mint a szájzuhany meg a fogkefe, de a szájzuhany jobban tisztítja az ínytasakokat és a nyelvet mint a fogselyem meg a fogkefe/nyelvkaparó - mar ha a waterpikről van szó mert mas márkát nem hasznaltam. A fogkefe meg természetesen a fogak könnyen elérhető, legnagyobb területű felszínét tisztítja hatékonyan.


A szájzuhany (amit en vettem) draga de en szeretem használni.

Nem tudom milyen vélemény erdekel meg róla, mert nem tudom, hogy neked be fog-e valni attól hogy en szeretem, meg nem ismerem a márkakat csak a waterpiket.

2021. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!