Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha minden reggel ugy ebredek...

Ha minden reggel ugy ebredek hogy fáj a fogam akkor van értelme tenni rá végleges tömést? A többi lent

Figyelt kérdés

Gyökerkezeltek, gyokertomték a fogam, a doki azt mondja hogy ha vegleges tomest teszunk bele elmúlik. Nem nagyon tudom elhinni neki mert ez a fog mar regebben is gyokerkezelve, es mégis fájt.. nem akarok kiadni 10ezret foloslegesen es lehet megsem fog elmulni😫

Mar nagyon sokat koltottem ra, es megis fáj 😫

SOS mit tegyek?


2019. jún. 24. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézesd meg egy másik fogorvossal, kellene egy röntgen, hátha gyulladt még, vagy ciszta is lehet a foggyökér alatt, ezt röntgen kimutatja, akkor nem szabad még véglegesen betömni. Persze attól is függ mennyire fáj, ha csak ráharapásra, akkor az elmúlhat egy idő után, de ha anélkül is és éjszaka is, akkor baj van.
2019. jún. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar van rontgen róla, es a doki szerint nincs ciszta, szerintem a fogagyam fáj, ill. az ínyem is és mintha érezném mélyen a fájást, így lehet a foggyökér csúcsnâl fàj.. de nem tudom pontosan sajnos..
2019. jún. 24. 07:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyomásra fáj? Hideg-meleg-re érzékeny?
2019. jún. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!