Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után vagyok, kávét...

Foghúzás után vagyok, kávét ihatok, tejmentes péksütit és rizst ehetek, fogat hogyan mossak?

Figyelt kérdés
5 óra telt el. Már annyi mindent olvastam erről ,hogy összezavarodtam. Nagyon kívánom a kávét és a péksütit is. Ráadásul itthon rizs van ebédre. Kávét természetesen nem forrón és tejmentesen innám. Azt miért nem szabadna amúgy? Ehetek olyan péksütit amiben nincs tej? Mi a helyzet a rizzsel? A fogmosásnál félek hogy kijön a varrat, mégha finoman csinálom is.

2019. jún. 24. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert összevarrták?

Azért nem lehet aznap tejeset enni-inni, mert beletapad a sebbe és begyullad. Fogat mosni aznap ne, másnap kell.

Ha tudsz ellenoldalon kb. 4 óra múlva rágni, akkor ehetsz/ihatsz, addig ne nagyon, félrenyelhetsz.

2019. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogat mosni pont hogy szabad, sőt kell is! A seb környékén is, bár nyilván óvatosan, és jobb lenne puha sörtéjű fogkefével.


Péksütivel akkor lehet baj, ha aprómagvas (pl. mákos). De tejmentes és nem aprómagvas dolgokat nyugodtan. (Így rizst is lehet.)

2019. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs összevarrva, pillanatok alatt ki lett húzva, nem olyan nagy a seb, meg nem kellett rángatni. Akkor holnap megpróbálok rizst enni. A kávét még nem tudom.
2019. jún. 24. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, mert írtad, hogy félsz, hogy kijön a varrat, nem tudom itt mire gondoltál.

Ihatsz kávét nyugodtan.

2019. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!