Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzták a bal felső 6-os...

Kihúzták a bal felső 6-os fogam. Rá 3 napra elkezdett fájni a bal oldali alsó 7-es. Lehet köze hozzá a foghúzásnak?

Figyelt kérdés
Az alsó 7-es fogamon pici lyuk volt csak, be lett tömve márciusban, nem is fájt, ezért nem értem miért kezdett el most fájni. Fáj az állkapcsom, meg a nyirokcsomóm. A nyelés is nehézkesen megy. Lehet köze hozzá a foghúzásnak, vagy egyszerűen megadta magát a fog, és mostmár csak gyökér kezelni lehet? Olyan pici szuvasodás volt rajta, hogy nem is fájt annó, csak a fogorvos mondta. Köszi a válaszokat.
2019. jún. 26. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Felső hatos húzása miatt nem fájhat az alsó fogad, legfeljebb a mellette levők.
2019. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is erre gondoltam. Húzták már egy pár fogam, de sose fájt csak a mellette lévő. Akkor nagyon örülök neki, hogy a jó fogam teljesen bedurrant.
2019. jún. 26. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!