Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezt meg lehet oldani egy...

Ezt meg lehet oldani egy alkalommal?

Figyelt kérdés

Elöl két fogam között van egy picike fekete folt, először azt hittem kosz, kaja, de aztán rájöttem, hogy szuvasodik. Ha most elmegyek vele fogorvoshoz, be lehet tömni egy alkalommal? Nem fáj a fogam, tényleg picike egyelőre, de nem akarom hogy tovább terjedjen vagy nagyobb legyen. Csak múlt évben is tömni kellett egy hátsót, 2-3 hónapig tartott (kb 4-5 alkalom), amíg elkészült. Ezt most nem igazán akarom, persze ígyis-úgyis elmegyek.

Vagy ilyen pici szuvasodással mit kezdenek?



2019. jún. 26. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha még pici a szuvasodás, akkor egyből betömik, de minél előbb menj el.
2019. jún. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, mindkét metszőfogamnak mindkét oldala elkezdett szuvasodni. Tehát 4 pici lyuk. Nekem kb. 20 perc alatt betömte mindet, minimálisat kellet csak csiszolni belőle.
2019. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Uhh jó, holnap megyek.

Köszi a válaszokat!

2019. jún. 27. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!