Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kaposvari szajsebeszeten jol...

Kaposvari szajsebeszeten jol vegzik a munkajukat? A gyulladt tasakos fogba tenyleg bele. Lehet halni? Vagy csak ijesztegetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 1 hete begyulladt a fogam es a fogam alatt lett egy pup, gondolom genny.van.benne. fel ia dagadt egy picit az arcom de.nem durvan.

Voltam ma fogorvosnal es beutalt kaposvarra a szajsebeszetre huzasra. Nen jartam meg ott es a velemenyeteket szeretnem kerninaki jart mar ilyen helyzetben. Mert igazabol felek kicsit, kaptam addig gyogyszert augmentint. De nagyon megijesztett a Doktorno hogy bele lehet halni. Azert hetfoig remelem megmaradok akkor kell mennem. Koszonom a valaszotokat!


2019. jún. 27. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, szeded az Augmentint, az 2-3 nap alatt már leviszi, ill. csökkenti a gyulladást, nem lesz semmi bajod hétfőig. Naponta több ember megy ilyen panasszal fogorvoshoz.
2019. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen, ügyesek.

Próbálj meg Dr. Vida Gergelyhez kerülni.

Saját tapasztalat

2019. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!