Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kijött az alsó ajkamon egy...

Kijött az alsó ajkamon egy ajak ciszta!?

Figyelt kérdés

Megsebesült a szám és kijött rajta egy kicsi göm de nem akartam orvoshoz menni egyre csak nőtt és most már nagyon nagy kerestem a neten hogy mi lehet és megtaláltam az ajak cisztát és az enyém teljesen ugyan olyan..

Volt már valakinek? Mi segített rajta? Ha volt és ha eltávolították látszik az ajkán valami seb?

Tudom nagyon hulye vagyok hogy nem mentem azonnal orvoshoz.. lehet most már késő de holnap elmegyek..



2019. jún. 27. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagy nagyon hülye. Nekem a hátam közepén jött ki hasonló. Én sem tudtam mi ez, de szerencsére a háziorvosomnál jártam , és mutattam neki. Ő megállapította, hogy nem csípás, hanem valami más bőrkinövés, menjek el vele a sebészetre. Nos, ott 2 hétig hagyták érlelődni, majd kiműtötték. A sebet 3 öltéssel összevarta a sebész. Holnap megyek remélem utolsó szemlére, és varratszedésre. Ennek már 5. hete. Hogy marad e helye? Szinte tuti, hogy marad. Csak azért írtam, hogy bármire is számíthatsz. Én mindössze egy kisebb pattanásnak gondoltam volna.
2019. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!