Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bolcsessegfogam miatt faj...

A bolcsessegfogam miatt faj az allkapcsom?

Figyelt kérdés

Bal oldalt hatul mar kibujt valamennyire a bolcsessegfogam. Mostanaban egyre nehezebb ragnom, vagy csak osszeszoritani a ket fogsoromat, fent az allkapcsom feszul, szur, majdnem a fulemnel. Gondolom a fogszabalyzom se segit a dolgon, felso iven van.

Mi okozhatja ezt a fajdalmat? Nyomhat valami ideget a bolcsessegfogam?

21/L



2019. júl. 2. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hú, ne is mondd. Pont ebben a helyzetben vagyok, csak nekem nem most nő, hanem már csak egy van. Én sem tudom eldönteni, mert pont ugyanez: fáj az állkapcsom, a fülem, a fél fejem. De maga a fog nem fáj. Nem tudtam hová tenni a dolgot, mert már napok óta ez van, de ezek szerint a bölcsességfog okozza, mivel ugyanezt érzem én is. Azt gondoltam, huzatot kaptam, attól van. De a tünetek ugyanezek. Szóval szerintem igen, ez okozza.
2019. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kikeszitenek a bolcsessegfogaim. Egy nott ki normalisan gond nelkul, ezzel most kinlodok, a ket lentinek is kint van a hegye, de rontgenkep alapjan fekszenek az inyben, majd ki kell muteni elmeletileg...
2019. júl. 2. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy nektek használ erre a feszítő fájdalomra valami gyógyszer? Mert nekem nem. :(

Nekem már kettőt kiműtöttek, most várok a következőre..:(

bölcsességfog nagyon rossz dolog

2019. júl. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!