Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Átlehet iratkozni más körzeti...

Átlehet iratkozni más körzeti fogorvoshoz?

Figyelt kérdés

Ugyanabban a városban mas korzeti fogorvos-lehetséges?

Félek a mostani stk-s fogorvosomtol kicsit, eddig sose feltem a gyokerkezelestol de amiota fajt az ahogy ö csinalta félek.. magandokikhoz is sokat jártam korábban ,amikor az orszag masik végében laktam.. penzugyi okok miatt korzetihez járnék es gyokerkezelni kell lehet egy masik fogat de nem akarom a mostani korzetesnel csinalni.

Valthatok korzeti fogorvost?


2019. júl. 3. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Körzeti fogorvost nem igen tudsz váltani. De nálunk Debrecenbe van fogászat a klinikán is és van aki oda jár csináltatni a körzetis helyett. Érdeklődj az ilyesmi helyeken hogy és mint van.
2019. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha átvesz másik körzetis, akkor igen, de nálunk pl nem vesznek át, mindegyik azt mondta, hogy már nagyon sok a betege, nem tud többet vállalni.
2019. júl. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen városba laksz 2es?
2019. júl. 4. 09:43
 4/6 A kérdező kommentje:
A klinika jó ötlet , sajnos amikor voltam alig tudtak engem is fogadni mindig nagyon sokan voltak es idopontot is alig tudtak adni.
2019. júl. 4. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Budapesten, 2-es voltam, de szerintem máshol is így működik.
2019. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem nem vettek át. Barbár volt a fogorvos, kérésre sem érzéstelenîttet, durva volt mindig. Közölték mimdenhol hiába van szabad orvosválasztás, nem vesznek át, de ha át is îratom magam, mindenért fizetnem kell. Ez volt megyeszékhelyen, és BP-n is. Végül lett jó állásom és kerestem magándokit. Meguntam a majdnem székbe pisilös fogászati "élményeket".
2019. júl. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!