Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó levétel után...

Fogszabályzó levétel után megtörténhet? Mire számitsak?

Figyelt kérdés
Másfél éve van fogszabályzóm. Cirka 2 hét és lekerül. Olvastam a témában és elkezdtem rettegni, hogy visszaállnak a fogaim. Előfordulhat? 2hét múlva jön meg levétel után az éjszakai. Két fogam hiányzott felrakás előtt a felső ínyemen. Kiállt az első 4fogam elég rendesen azért volt fogszabályzóm. A hiányzó fogaim helyére rendesen betorlódott a fogsorom. Viszont bal oldalt még mindig van egy pici hézag. Nemtudom mi befolyásolja a levételt. Rengeteget kellett várnom a fogszabira, 4 bölcsességfog műtét. Nem kérkedés, de mivel kiestem a támogatásból magánhoz mentem itt helyben magán volt csak és sokba került. A fogam a gyenge pontom. Komplexusom volt miatta. Rettegek újra történik valami.. Mi a tapasztalat? Kinek mi történt levétel után? 19/l

2019. júl. 7. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Éjszakai fogszabályozót kell viselni, dupla ideig, mint ameddig a fogszabályozás tartott. Ezt is méretre készítik és rendszeresen vissza kell járni ellenőrzésre, ahol állítanak rajta, ha kell. Ez sem olcsó. Először minden éjszaka kell viselni, majd időnként egy, majd kettő stb. éjszakát kell kihagyni.
2019. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De arra van esely, hogy mig nemerkezik meg az ejszakai visszamegy a fogam eredetihez kozeli allapotba?
2019. júl. 7. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:
pár nap alatt kész az éjszakai nem fog semmi sem történni addig
2019. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, én is féltem ettől, rendszeresen viseltem az éjszakait. És visszaálltak egy kicsit sajnos. 1000x jobb mint volt, de én teljesen kivagyok, ismét nem merek mosolyogni. 19L
2019. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Huha ez eleg para:( azt hallottam minimalisan mindenkinek vissza all, de felek. :(
2019. júl. 9. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:
2 het mire megkapod az ejszakait? Az durva. Nekem du. 5kor szedtek le a fogszabit, masnap delre mar kesz volt az ejszakai. Igaz megkertek az arat rendesen.
2019. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Napi szinten hasznalom az allando utani ejszakai fogszabalyozom, azt mondtak hogy legalabb addig kell, amig a bolcsesseg fogaim kijonnek. Na most...kijott ketto felul es az egyik kettes fogam azota kiall es kinlodok vele. Ha egy ejszaka nem teszem be az ejszakait, azonnal latszik, hogy eltolodik. Szoval hasznald rendszeresen, amint megkapod.
2019. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Juj remelem a 2 het alatt amig megjon nemlesz problema mert kikeszulok. Nagyoj koszonom eddigi valaszaitok!
2019. júl. 11. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!